Haber

Pazartesi okul yarım gün mü? 6 Şubat Pazartesi Okullar tam gün mü yoksa yarım gün mü?

Pazartesi okul yarım gün mü? Birçok öğrenci ve velinin merak ettiği soru, 6 Şubat Pazartesi günü arama motorlarında okullar tam gün mü yoksa yarım gün mü? Sık sık sorusuyla birlikte sorgulanır. 6 Şubat Pazartesi günü özellikle kar yağışının etkili olacağının bildirilmesiyle birlikte detaylar araştırılıyor. Pekala, Pazartesi okul yarım gün mü? 6 Şubat Pazartesi Okullar tam gün mü yoksa yarım gün mü?

PAZARTESİ OKUL YARIM GÜN MU?

Yeni dönemin ilk günü olarak bilinen 6 Şubat Pazartesi günü okulda tam gün eğitim verilecek. Pazartesi okul yarım gün mü? Soruyla ilgili Milli Eğitim Bakanlığı tarafından herhangi bir bilgi verilmedi. Bu nedenle 6 Şubat Pazartesi günü okullar tam gün olarak eğitime devam edecek.

6 ŞUBAT KAR TATİLİ Mİ OLACAK?

İstanbul’da Pazar ve Pazartesi günleri etkili olduğu ve yaklaşık 20 cm’yi bulan kar yağışı nedeniyle okulların tatil edileceğine dair şu anda resmi bir açıklama yapılmadı. Bu nedenle 6 Şubat’ta İstanbul’da eğitim her zamanki gibi devam edecek. Gelişmeler doğrultusunda haberimiz güncellenecektir.
Şubat ayı ile birlikte İstanbul’da hava sıcaklıkları iyiden iyiye düşmeye başlarken, birçok ilçede etkili olan kar yağışının ardından megakentte yaşayan vatandaşlar, gerçek kar yağışının ne zaman şehri beyaza çevireceğini merak etti. Meteoroloji’nin güncel hava durumu raporuna göre İstanbul’da pazar akşam saatlerinde başlayacak kar yağışı Salı gününe kadar devam edecek.

haber-mudurnu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu